Menu
7 listopada 2013

Testy do kadry oraz warsztaty żeńskiego lacrosse w Poznaniu

W najbliższą niedzielę 10 listopada 2013 r. w Poznaniu odbędą się warsztaty żeńskiego lacrosse połączone ze zgrupowaniem, na którym wyłonione zostaną zawodniczki reprezentacji Polski. Kadra zagra 29 grudnia w Warszawie w meczu towarzyskim z Izraelem.

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 na boisku WKS Grunwald przy ulicy Promienistej 27 i zostanie poprowadzone przez trenera Hussars Ladies Jerrego Winiarka oraz zawodnika Gromu Warszawa, Joachima Pernala.

Jest to bardzo ważne wydarzenie w żeńskim lacrosse w Polsce, ponieważ w sezonie jesiennym ze względu na problemy techniczne nie odbyły się rozgrywki ligowe. Będzie to pierwsze spotkanie zawodniczek z całego kraju od czasu ostatniego turnieju Pucharu Polski, który miał miejsce 8.06.2013 we Wrocławiu.

Warto odnotować, iż do Poznania licznie przybędą także zawodniczeki z Trójmiasta, z nowo powstałej drużyny Korsarek, które pod okiem trenerów oraz bardziej bardziej obytych na ligowych boiskach koleżanek będą zdobywać cenne doświadczenie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w lacrosse!

Keep Laxin'!

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU