Menu
20 marca 2016

Obóz w jarocinie

Lacrosse zagościł w Jarocinie

LACROSSE ZAGOŚCIŁ W JAROCINIE

Wiosenna runda rozgrywek Polskiej Ligii Lacrosse zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym zawodniczki Poznań Hussars Ladies i zawodnicy Poznań Hussars wzięli udział w obozie treningowym, który odbył się w weekend 12-13 marca w Jarocinie. 

Sekcja damska miała okazję po raz pierwszy trenować pod okiem nowego trenera, którym został Marcin Basiński.  W drużynie dziewczyn pojawiło się tez kilka nowych zawodniczek, które zostały zwerbowane do zespołu podczas tegorocznej rekrutacji. Widać było duże zaangażowainie jakie wkładały w wykonanie każdego ćwiczenia. Same przyznały, że bardzo cieszą się iż mogły wziąć udział w tym obozie. Był to dla nich pierwszy wyjazd z drużyną i poza tym, że bardzo dużo się nauczyły to zgrały i zintegrowały się również z pozostałymi zawodniczkami. A wszyscy wiemy przecież jak ważne jest zgranie w drużynie!

Męska sekcja trenowała natomiast pod okiem tria trenerskiego: Kacper Jankowski, Paweł Hamrol i Piotr Majorczyk. Panom w treningach towarzyszyli również zawodnicy kilku zaprzyjaźnionych klubów: Korsarze Trójmiasto, Ułani Lublin oraz Ravens Łódź. Dzięki tak licznemu gronu zawodników udało się przećwiczyć najważniejsze zagrywki ofensywne i defensywne, które pomogą w meczach złotej grupy PLL. Wszystkie treningi odbywały się na boisku przy Centrum Sportowym - JAROCIN SPORT.

           

     Choć pogoda nie zachęcała do wychodzenia dokądkolwiek, to obie sekcje zawzięcie trenowały przez całe dwa dni. Trenerzy skupili się nad doskonaleniem techniki gry, zagrywek oraz ustawenia w polu. Niedzielna sesja zakończyła się meczem sekcji męskiej. Do Poznania wszyscy zawodnicy wrócili pełni entuzjazmu i zapału do gry! Pierwszy mecz kobiecej ligi odbędzie się we Wrocławiu już 02.04.2016 r. a panowie zagrają 09.04 w Krakowie. Bardzo serdecznie zapraszamy!!!

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU