Menu
6 czerwca 2011

Ladies: Hussars Ladies vs Kosynierki Wrocław "B"– zapowiedź

18 czerwca 2011 roku o godzinie 12.30 na stadionie KS Posnania, Poznań Hussars Ladies podejmą rezerwy Kosynierek Wrocław. Będzie to pierwszy mecz damskiego lacrosse w Poznaniu.

 

Świat polskiego lacrosse niedawno miał zaszczyt włączyć do swojego grona zawodniczki Poznań Hussars Ladies. Wielkopolanki pod wodzą Michała Filipka zdążyły już zadebiutować na krajowym podwórku, podczas Międzynarodowego Turnieju Lacrosse „Silesia Cup” (czytaj tutaj).

Pragnienie wykrystalizowania się silnej drużyny doprowadziły działaczy do zorganizowania sparingu. Poznań Hussars Ladies podejmą u siebie rezerwy Kosynierek Wrocław. Dobór rywala wydaje się być dobrym rozwiązaniem, gdyż obie ekipy stoją na porównywalnym poziomie.

Zawodniczki z Dolnego Śląska trenują od początku kwietnia. Do dnia dzisiejszego dynamicznie się rozwijają pod czujnym okiem Anety Grobelnej oraz Kasi Książek. Biorą one udział w turniejach i obozach zagranicznych czym pragną się przebić do pierwszego składu najstarszej damskiej drużyny w Polsce.

Grając mecz z rezerwami Kosynierek spodziewać się należy wielkich emocji, gdyż poziom obu drużyn wydaje się być wyrównany. 

Serdecznie zapraszamy na mecz! 

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU